suplementy
Czy praktykując trening Tabata potrzebujesz stosować jakieś suplementy?

Jeśli naprawdę ciężko trenujemy pomocne mogą okazać się różnego rodzaju suplementy diety jako środki niezbędne do szybkiej regeneracji i odżywienia organizmu. Pozwalają one wycisnąć z naszych treningów 100% możliwości. Najbardziej popularny i najlepszy do suplementacji będzie spalacz tłuszczu, który krótko mówiąc dodaje energii z tłuszczu, który nam się odłożył w naszym ciele. Spalacz tłuszczu dodaje siły i motywacji do ćwiczeń, a także powoduje szybsze efekty w postaci ubytku wagi i zmniejszenia poziomu tłuszczu w naszym ciele.

W przypadku gdy chcemy nabrać trochę mięśni, aby pochwalić się bardziej wysportowaną i muskularną sylwetką także dobrym rozwiązaniem będą suplementy przyspieszające przyrost masy mięśniowej dostępne tutaj, co najważniejsze nabieramy dzięki temu beztłuszczowej masy dzięki czemu nasze mięśnie od razu stają się większe i bardziej widoczne. Dodatkowo warto przyjmować aminokwasy i odżywki białkowe jeżeli ciężko jest nam dostarczyć odpowiednie ilości białka z normalnego jedzenia lub zależy nam na szybkich efektach.

W obu przypadkach warto przyjmować witaminy i minerały gdyż pocąc się tracimy witaminy i minerały, dlatego należy uzupełnić ten bardzo ważny składnik.